Дизайн-студия "UA.Star"

Дизайн-студия "UA.Star"

Авангард дизайнерских решений. Орнамент в интерьере. Идеи. Решения. Дизайн.

Клінкерні термопанелі під кирпич

klinkerni-termopaneli-pid-kirpich

У наш час, найкращим рішенням для підвищення енергетичної ефективності житла є фасадні клінкерні термопанелі. Якщо ви не хочете платити зайві гроші за електроенергію, але при цьому бажаєте максимально зберегти тепло у будинку — цеваш варіант! На додаток, ви поєднаєте «необхідність» із «красою», адже термопанеліз плитки зроблять фасад вашого житла більш естетичним та респектабельним. Зараз пінополіуретан почав частіше використовуватися у будівництві, оскільки він не має шкідливого впливу на здоров’я людини, на відміну від пінополістиролу, дуже популярного на Заході. Навіть упаковка для деяких харчових продуктів робиться з пінополіуретану, бо в нього не просочується волога, яка є сприятливим середовищем для різноманітних грибків та мікроорганізмів, а також він не має неприємного та їдкого запаху. Період повного розпадупінополіуретану складає 250 років, тому він дуже довговічний та міцний.

Основні позитивні властивості термопанелі :

1. Екологічно чиста технологія для теплоізоляції.

2. Відсутність лімітів використання термопанелей на будь-якому будівельному об’єкті. Їх можна прикріпити за допомогою різних прийомів до будь-якого покриття, наприклад, до цегли, оштукатуреним або неоштукатуреним стінам, бетону, керамзитобетону, газобетону, стінам з блоків, дерев’яним та старим стінам із саману (необпаленої цегли-сирця, зробленоїіз глини або волокнистих природних матеріалів). Це дуже важливо при утепленні старих будинків. Асиметрія стін також не є перешкодою для термопанелей. У такому випадку застосовується обрешетування, а потім стіна вирівнюється за допомогою регулювання обрешетування.

3. Монтажні роботи зовсім не залежать від кліматичних умов, їх проводять також і взимку.

4. Фасадна термопанель–це матеріал з багатьма функціями, естетичний та енергозберігаючий.

5. Вражаючий вибір фактури і кольорової гами термопанелей дозволяє втілити в життя усі найсміливіші дизайнерські проекти.

6. Термопанелі дозволяють вам зекономити кошти на опалювання, за попереднімирозрахунками, від 40%.

7. Незаперечна перевага термопанелей — скорочений термін їх монтажу, й, відповідно, економія ваших грошей, виділених на будівельні роботи, а також на додаткові витрати, а саме: оренду будівельних риштувань, оплату праці водіїв автокранів та вантажного транспорту, зарплату професійних працівників та ін. Звичайно, ви можете й самі змонтувати термопанелі, якщо є бажання та інструмент: клей, дюбелі, піна для пінопласту тощо. Інформацію з монтажу ви завжди знайдете у фахівців, менеджерів магазинів будматеріалів або в детальній інструкції.

8. Ще один факт: термопанеліза вартістюудвічідешевші за цегляну кладку, а це, безумовно, дуже вигідно.

9. Враховуючи нестійкість ґрунту в окремих районах, можливість виконання робіт непрофесіоналами або при купівлі неякісних матеріалів, людям дуже часто доводиться ремонтувати фасад будинку (раз у два роки або навіть частіше), затирати тріщини та перефарбовувати стіни. Але якщо ви придбаєте фасадні термопанелі, то вони позбавлять вас від цих зайвих витрат.

10. Виробники заявляють, що матеріал, з якого виготовляються термопанелі, дуже довговічний, і термін його служби складає близько 50 років. До речі, термопанелі позбавлені такого явища, як утворення «висолів» на їх поверхні, що так властиво цеглі. Також термопанелі вигідно відрізняються високою стійкістю кольору, не вигоряють.

11. Термопанелі мають стійкість до гниття, на їх поверхні не утворюються грибок та пліснява, їх матеріал не підтримує життєдіяльність різноманітних мікроорганізмів.

12. Термопанелі з однієї партії не розрізняються за кольоровою гамою, як це часто трапляється із цеглою.

13. При монтажі термопанелей відсутні такі дефекти, як «містки холоду», а так звана «точка роси» завжди знаходиться в шарі утеплювача, що виключає утворення проміжків в тильній стороні фасаду під час дощу.

14. Матеріал термопанелей — дуже легкий, тому немає потреби додатково зміцнювати фундамент будинку, особливо, коли віндуже старий. Термопанелі – самонесуча система, яка виключає верхнє навантаження. Вага однієї термопанелі — 15 кг на 1 м², а це вдесятеро легше за звичайну кладку з цегли.

Недоліки термопанелей:

1. Часом потрібен трудомісткий процес вирівнювання робочих поверхонь, і це може надовго затягнути монтаж термопанелей.

2. Відносно висока вартість окремих елементів термопанелей. Хоч матеріал термопанелей і належить до категорії «2 в 1»,наразі його не можна назвати бюджетним.

3. Використання придбаного неякісного матеріалу може стати великим мінусом.

Розглянемо способи кріплення фасадних термопанелей.

Існують фасадні термопанелі з утеплювачем та без утеплювача, з плиткою будь-яких розмірів і різною фактурою. Саме тому бувають такі способи їх кріплення :

1. Для термопанелей з утеплювачем — монтування відразу на стіну, за допомогою ударних дюбелів.

2. Для панелей без утеплювача є наступні способи:

— спершу на поверхню стіни наклеюють утеплювач(наприклад, пінопласт), а потім прикріплюють термопанелі, використовуючи ударні дюбелі;

— спочатку до поверхні стіни прибивають дерев’яний брус, далі закладають між ним і стіною утеплювач, а після того за допомогою шурупів прикріплюють термопанель до брусу. Цей спосіб застосовується для нерівних поверхонь стін.

Найпопулярніший різновид термопанелей: клінкерні. Так називаються панелі, в яких декоративним елементом виступає клінкерна термопанель (плита) . Клінкер — це матеріал, що є стійкішим до впливу довкілля за деякі види каміння, він вражаєрізноманітністю природних забарвлень і прекрасним зовнішнім виглядом. Клінкер — це стовідсотково натуральний, дуже якісний матеріал, його отримують із сланцевої глини, яку добувають в країнах Північно-Західної Європи. При його виготовленні, методом високотемпературного випалення, не використовуються ніякі шкідливі хімічні добавки. На відміну від деякого такого ж міцного природного каміння, клінкер не «фонить». Він має марку міцності М 800 та низький індекс поглинання води — від 2% до 3% по масі. Клінкер – морозостійкий і може утримувати такі високі показники більше, ніж 300 циклів. Клінкерним термопанелям, окрім високої теплоізоляції та естетичного вигляду, також властиві дуже висока шумоізоляція та гідрозахист. Вони отримали широке використання для зовнішнього та для внутрішнього оздоблення житла, а також застосовуються для ємностейіз водою (фонтанів та басейнів). Прекрасний зовнішній вигляд клінкер має завдяки спеціальній технології при його виготовленні. Широкий асортимент фасадних термопанелей, акуратних, естетичних, гарних та монолітних, задовольнить будь-які запити споживачів. Різноманіття декору, фактури і форми фасадних термопанелей, їх представницький та оригінальний зовнішній вигляд, який чудово імітує цегляну кладку, що й досі зустрічається в країнах Європи, сподобаються вимогливим споживачам.

У нас знайдеться товар на будь-який смак!

Відомий український виробниктермопанелей ТОВ «Роял фасад» TM RoyalFasade пропонує вашій увазі високоякісний сертифікований продукт — Термопанелі фасадні від провідних західноєвропейських постачальників:

— FeldhausKlinker (Німеччина);

— CERRAD, PARADYZ і KINGKLINKER (Польща);

— преміум-сегмент продукції ТМ RoyalFasade та багато інших.

Продаж за привабливими цінами в регіонах: Київ, Одеса, Херсон, Миколаїв, Дніпропетровськ, Запоріжжя.