Дизайн-студия "UA.Star"

Дизайн-студия "UA.Star"

Авангард дизайнерских решений. Орнамент в интерьере. Идеи. Решения. Дизайн.

Вибираємо меблі для кухні

Вибираємо меблі для кухні

Як правило, кухня, це місце, де люди проводять досить велику частину свого часу. У кухні готується не тільки їжа, але і зустрічають гостей, проводяться бесіди і дивляться телевізор. І в процесі цієї діяльності бере участь також і меблі, яка з часом зношується. Тому нам доводиться іноді замислюватися про зміну гарнітура.

На сьогоднішній день, кухонні меблі вельми різноманітна, і вибрати її часом дуже проблематично. Наприклад, можна придбати меблі для кухні на замовлення, адже кухні виробництва Росії на даний момент дуже якісні і користуються великим попитом. Ви також можете придбати кухні з мдф (дрібна деревна фракція), які відрізняються відмінною практичністю і довговічністю.

Дрібна деревна фракція (мдф) часто застосовується для виробництва фасадів кухонних меблів. У чому ж перевага кухонних меблів виготовленої з МДФ? Матеріал МДФ дуже влагостоек, за своїми механічними характеристиками в кілька разів перевершує дерево. Плити, що виготовляються з МДФ досить стійкі до різних атмосферних впливів і важкогорючих. Завдяки особливій технології виготовлення, термін служби такої кухні понад десяти років.

Міцність матеріалу майже в півтора рази вище, ніж у ДСП. Має хорошу стійкість до грибків і всіляких мікроорганізмів. Кухонний гарнітур з таким фасадом відрізняється гігієнічністю і високою безпекою. І що не менш важливо, кухні з мдф, переносять вплив вологи і пари, що виходять від приготування їжі.

Як розмістити меблі на кухні — корисні поради

Так, всі ми бачили на різних сайтах красиві фотографії кухонь. Сьогодні виробники меблів можуть запропонувати нам, споживачам, величезний вибір всіляких варіантів. Виглядають ці варіанти, звичайно, просто відмінно. Але роблячи свій вибір, ви повинні детально продумати кожну дрібницю. Адже кухня повинна бути не тільки ефектною і красивою, але і, в першу чергу, зручною і функціональною. Для того, щоб в результаті отримати дійсно ергономічну і ефективну в повсякденній діяльності кухню, вам необхідно гарненько помізкувати над розстановкою всіх предметів і елементів. Сподіваємося, нижчевикладені поради допоможуть вам правильно розмістити меблі і побутову техніку.

  1. Не дуже раціонально розміщувати газову плиту або варильну поверхню в кутовій частині приміщення — це загрожує забрудненням прилеглої стіни бризками жиру і води.
  2. Також намагайтеся спланувати розміщення плити як мінімум за півметра від виходу на балкон у зв’язку з наявним ризиком задування полум’я вітром при відкритій балконних дверей.
  3. Якщо площа приміщення дозволяє, намагайтеся робочий стіл розміщувати як мінімум в 1 метрі від обіднього столу для наявності вільного простору.
  4. Оптимальне розташування витяжки від газової плити — на висоті 70-80 см. Від неї. Чим вище ви встановите витяжку, тим вище повинна бути її потужність.
  5. Чим ближче мийка буде перебувати до каналізаційного стояка, тим краще. Бажано, щоб ця відстань була не більше, ніж 3 метри, щоб уникнути засмічень труб надалі.
  6. У малогабаритних квартирах найбільш раціонально встановлювати кухонний гарнітур уздовж однієї стіни. Як правило, в таких випадках холодильник ставиться в цю ж лінію або виноситься в інше приміщення.
  7. Такі меблі для кухні, як шафки з висувними ящиками для зберігання різного інвентарю, зручно розташовувати біля плити або мийки.